Kto sme

WELOVERED je oficiálnym distribútorom značky DOUBLE RED DESIGN. Ako jedinný distribútor expeduje priamo z centrálneho skladu Double Red. Vďaka tomu, vám prinášame novinky a zľavy ihneď pri naskladnení na hlavnom sklade a taktiež máme priamy prístup ku všetkým informáciám, ktoré prinášame ihneď medzi našich zákazníkov.

Double Red bol veľmi dlho dodávateľom profesionálneho offroad vybavenie pre všetky vozidlá, ktoré sú určené pre nerovný terén. Štýl, spoľahlivosť a nezameniteľný dizajn je dôvod, prečo produkty Double Red cení po celom svete. Ich preverenie bolo na nespočetne akciách ako Rally Paríž Dakar, Navigation Rally ...

Víťazi nosia DOUBLE RED. My ako WELOVERED sme hrdí, že môžeme pracovať s ľuďmi, ktorí žijú dobrodružstvom a verí, že život nemá reprízu. Oblečenie vo style streetwearu ArmyStyle pre každodenné outfit ako pre mužov tak aj pre ženy. Zákazník najmilovanejšiu sortiment je obuv. Či už štandardná alebo v pestrých farbách #CrazyArmyColor. Pre milovníkov Yachting máme pripravenú značku SELEPCENY, ktorá určite uspokojí najnáročnejších zákazníkov.

Vyhľadávajú nás ľudia sa zameraním Army, Fitness, Crossfit, Bojových umení, Hip-Hop, Paintball, Airsoft, Offroad a samozrejme športovci.

Pridaj sa k milovníkom červenej aj ty!
WELOVERED.CZ
Life Has No Reprise