Výmena a vrátenie tovaru

Vrátenie tovaru

Všetok tovar zakúpený v internetovom obchode www.welovered.sk môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 pracovných dní od prevzatia tovaru. Pri bezdôvodnom odstúpení od zmluvy Vám budú účtované prepravné náklady. Odstúpiť od zmluvy je nutné preukázateľným spôsobom (písomne, e-mailom). Toto právo Vám vyplýva z § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z.z.). Neskoršie odstúpenie od zmluvy už nie je možné. Tovar je nutné zaslať na adresu Selepceny stores s.r.o. , Štúrova 20, 977 01 Brezno. Tovar je potrebné zaslať ako balík doporučenou zásielkou. Tovar neposielajte dobierkou. Do balíka priložte formulár na odstúpenie od zmluvy a kópiu daňového dokladu (faktúra), ktorý sme Vám poslali s tovarom.

Príslušnú sumu za vrátený tovar Vám môžeme kompenzovať poskytnutím poukážky na sumu v hodnote vráteného tovaru, ktorú môžete použiť pri ďalšom nákupe u nás, alebo prevedením čiastky na váš účet.

Od zmluvy nie je možné odstúpiť v nasledovných prípadoch:

  • tovar je mechanicky poškodený
  • ak tovar nie je v pôvodnom originálnom neporušenom balení (tovar bol rozbalený)
  • tovar nie je kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď., ak bol k nemu dodaný)

V prípade neoprávneného vrátenia tovaru bude tento tovar vrátený zákazníkovi na jeho náklady.


Výmena tovaru

Tovar zakúpený v internetovom obchode www.welovered.sk môžete do 30 pracovných dní od prevzatia tovaru vymeniť za inú veľkosť. Prepravné náklady sú 4,96 €. Kontaktujte nás s informáciou o aký model a veľkosť máte záujem. Zabaľte nevyhovujúci tovar spolu s kópiou daňového dokladu (faktúra), ktorý sme Vám poslali s tovarom. My zabezpečíme, aby kuriér vyzdvihol nevyhovujúci tovar a aby vám odovzdal požadovaný tovar.
Výmena nie je možná v prípadoch:

  • tovar je mechanicky poškodený
  • ak tovar nesie známky používania a opotrebenia
  • tovar nie je kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď., ak bol k nemu dodaný)

V prípade neoprávnenej výmeny tovaru bude tento tovar vrátený zákazníkovi na jeho náklady.